Czytnik kodów kreskowych Zebex Z-3190

Opis

Z-3190 BT  jest bezprzewodowym czytnikiem typu linear imager. Jest znakomity do pracy w handlu i nadaje się zarówno do wykorzystania w sklepie, biurze jak i w  magazynie.
Akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności, zapewnia nieprzerwaną pracę nawet przez 40 godzin. Gumowe elementy obudowy chronią czytnik przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas ewentualnego upadku. Klasa szczelności IP41 gwarantuje niezawodną pracę w takich środowiskach jak biuro, sklep czy magazyn. Czytnik uruchamia funkcję zapamiętywania odczytanych kodów, w przypadku utraty komunikacji bezprzewodowej.

Skaner może współpracować z komputerem, drukarką etykiet bądź innymi urządzeniami peryferyjnymi bezpośrednio, bez stacji bazowej (jeżeli urządzenia te wyposażone są w moduł BT).

Do komunikacji bezpośredniej polecamy zestaw minimalny (czytnik +kabel USB). Zasięg takiego rozwiązania to maksymalnie 100 m (uzależniony od modułu BT) i znakomicie sprawdza się w handlu.

Zestaw minimalny

 

Do pracy w nieco trudniejszych warunkach zalecany jest zestaw ze stacją dokującą (czytnik+ stacja+ zasilacz +kabel). Komunikacja Bluetooth w takim rozwiązaniu umożliwia pracę w zasięgu do 75 m od stacji bazowej. W takiej konfiguracji łatwiejsze i szybsze jest również ładowanie czytnika.

Zestaw zalecany

Parametry

Rodzaj czytnika radiowy linear imager
Źródło światła red LED 617nm
Sposób wyzwalania odczytu przycisk
Odległość odczytu max 320mm
minimalna szer. elementu kodu 0,07 mm (3mil, Code39)
prędkość odczytu 330 skanów/s
sygnalizacja dźwiękowa i optyczna
wymiary 147 x 62 x 114,5 mm
waga 200 g
zasilanie 5V
pobór prądu max 700 mA
zasięg radiowy do 75m
temperatura pracy od 0 do 50° C
wilgotność otoczenia względna 5-95%
bezpieczny upadek 1,5 m
dostępne interfejesy KB, USB
odczyt kodów 1D: UPS/EAN/JAN, ISBN/ISSN, Code 39, Codebar, Code 128, Code 93, Interleave 2 of 5, MSI/Plessy, China Postal Code, Code 32, Industrial 2 of 5, Standard 2 of 5, Matrix 2 of 5, Code 11, GS1 DataBar, Telepen