Czytnik kodów kreskowych Datalogic QuickScan QD2400 2D

Datalogic QuickScan QD2400 2D

Opis

Czytnik kodów kreskowych QuickScan QD2400 2D został stworzony z myślą o sprzedawcach detalicznych oraz zapotrzebowania rynkowego, na wielokierunkowy odczyt o wysokiej wydajności praktycznie wszystkich kodów, z myślą o klientach niskobudżetowych.

Eleganckie detale konstrukcyjne zostały zawarte w małej, wyważonej i lekkiej obudowie, nie zmnijeszając przy tym trwałości czytnika, z której słyną produkty Datalogic.

W czytniku QuickScan QD2400, doskonale dopasowanym do warunków panujących w punktach sprzedaży, zastosowano nowy system podświetlenia i celowania, stworzony z myślą o ograniczeniu obciążenia wzroku operatora wykonującego skanowanie. Obejmuje on miękkie, ciemnoczerwone podświetlenie, w połączeniu z dwoma niebieskimi trójkątami LED, które kieruje się na kod kreskowy.

Dzięki temu został utworzony precyzyjny system celowania, który nie męczy oczu i jest niezwykle wydajny. Imager QuickScan QD2400 może odczytywać typowe, drukowane liniowe kody kreskowe, jak również złożone kody kreskowe 2D, wyświetlane na ekranach urządzeń mobilnych lub umieszczone na kartach lojalnościowych. Imager QD2400 2D zapewnia szybkie i niezawodne skanowanie w eleganckiej i trwałej obudowie.

Parametry

Nazwa QuickScan QD2400
Rodzaj czytnika: Ręczny, 2D Area Imager
Źródło światła: VGA: 752 x 480 pikseli
Odległość odczytu: Do 35 cm (w zależności od gęstości kodu kreskowego)
Rozdzielczość: 4 mils
Warunki pracy: Temp. 0 ? 50 C, wilgotność względna 0 ? 95 %
Wymiary 16,3 x 9,1 x 4,1 cm
Waga 145 g
Dostępne interfejsy: KBW, USB, RS 232
Inne Przycisk wyzwalający odczyt, odłączalny kabel transmisyjny, system "green spot"
Zastosowanie Handel, biuro, urzędy, biblioteki, stacje benzynowe, apteki,